Yatak Odası Takımları, Yatak Odası Modelleri, Yatak Odası Fiyatları

Yatak Odası Takımları, Yatak Odası Modelleri, Yatak Odası Fiyatları

/
/
19 görüntüleme

Yatak Odası Takımları, Yatak Odası Modelleri, Yatak Odası Fiyatları, 2019 yılında mobilya sektörü, oldukça gelişme göstermektedir. Mobilyalar bu yıl gönül rahatlığı ile değişebilir. Yeni mobilyalarnıız ile buluşmak için artık beklemenize gerek kalmamıştır. Genellikle mobilyalar arasında yatak odası mobilyaları, kullanış ve fiyat açısından, tüm alıcıları biraz düşündürüyor. 2019 yılında kullanışlı ve size özel fiyatları ile yatak odası takımları sizler ile buluşuyor.

Yatak odası takımları

2019 yılı fırsatlarını sakın kaçırmayın. Hemen fırsatlardan yararlanmak için model araştırması yapmaya başlayınız. Binlerce seçenek ve makul fiyatlar arasında kararsız kalabilirsiniz. Tüm mobilya mağazalarında evlerinizi renklendirecek tasarımlar sizleri bekliyor. Yatak odası takımları fiyatları ise kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilmektedir. Yaklaşık 820 TL’ den başlayan yatak odası takımları fiyatları 6.800 TL’ ye kadar değişim göstermektedir. Kenyap, House, Avangard, Country, Rustik, Romance yüzlerce model ve her modelin kendine uygun bir fiyatı bulunmaktadır.

Yatak Odası Fiyatları

Yatak Odası Takımlarında Hangi Malzeme Kullanılmaktadır?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda modern ve şık görünümlü ürünler, konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Mobilya üretimi esnasında uzman ve mesleki yeterlilik sertifikası bulunan ekipler çalışmaktadır. Mobilya yapım aşamasında kullanılan malzemeler arasında; ahşap, sunta, suntalam, mdf, hdf, mdflam, duralit, kontrplak bulunmaktadır. Seçilen modele ve ürünün kalitesine göre fiyat aralıkları farklılık göstermektedir. Bütçenize ve zevkinize uygun, yatak odası modelleri, taksitli ve taksitsiz seçenekleri ile mağazalarda sizleri beklemektedir. Yapılan kurulumlarda genellikle kurulum ücreti talep edilmemektedir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Hayatın Kalbine