Çok İyi Giyinen Ve Modayı Takip Eden Ünlüler

Medeniyet beşiği sayılan İstanbul birçok yabancı markayı bünyesinde en geniş ürün yelpazesiyle bulundururken gelişen ve yabancı kültürlerde de yavaş yavaş yer edinen dizilerimiz filmlerimiz sayesinde de daha global bir kesime hitap etmeye başladı.

Çok İyi Giyinen Ve Modayı Takip Eden  Ünlüler

Medeniyet beşiği sayılan İstanbul birçok yabancı markayı bünyesinde en geniş ürün yelpazesiyle bulundururken gelişen ve yabancı kültürlerde de yavaş yavaş yer edinen dizilerimiz filmlerimiz sayesinde de daha global bir kesime hitap etmeye başladı. Hal böyle olunca da sanatçılarımız dünya genelinde daha tanınır hale geldi. Sevenleri çok olan sanatçılar hatta Youtube da bazı markalarla işbirliği yapan Youtuberlar da dâhil olmak üzere geniş kitlelere hitap eden herkes sektörün gelişmesi ve tanıtılmasında aslında aktif olarak yer alıyor.

Serenay Sarıkaya

Son dönemde oynadığı internet dizisi olan ‘Fİ’ sayesinde birçok yeteneğine tanıklık ettiğimiz Seranay Sarıkaya son günlerde daha çok genç kesime hitap ediyor diyebiliriz. Avrupai görünüşü fiziği ve giydikleriyle de gündem oluşturabiliyor. Yaptığı güzel tercihlerine bakarak Sarıkaya’nın tarzını sade ve şık olarak tanımlamak mümkün

Fahriye Evcen

Duru güzelliği ve yaptığı işlerin kalitesiyle öne çıkan Evcen, son yıllarda markaların vazgeçilmez reklam yüzleri arasında. Reklam filmleri, ödül törenleri derken pek çok seçimini gördük ve hayran kaldık. Hem günlük yaşamında hem de özel günlerde tercihini açık renklerden kullanıyor ayrıca sade ve zarif aksesuarlarla da kombinini tamamlayarak adeta herkese güzelliğini sadelikle birlikte harmanlayarak kanıtlıyor.

Hande Erçel

Son günlerde oyunculuğuna alınan eleştirilerle ve ilişkisiyle gündeme gelse de genç kesimin hayranlıkla izlediği bir isim. Türkan Şoray kirpikleriyle de nostaljik bir hava taşıyan Hande Erçel de son trendleri iyi uygulayabilen isimler arasında. Geçtiğimiz aylarda katıldığı Coachella Müzik Festivali’nde yaptığı kombinlerle de adeta göz doldurarak gündeme imzasını attı.

Kim Kardashıan

Her yaptığı bir olay olan ünlü isimlerden biri de Kim Kardashian. Tarzıyla, giydikleriyle ve söyledikleriyle herkes tarafından tanınan ve takip edilen isimlerden biri haline geldi. Aslında bakarsanız sektörün şekillenmesinde çok büyük bir payı var. Öyle ki o ne giyiyorsa moda oluyor. Günümüzün ikonu dahi diyebileceğimiz bir isim.

Beyonce

Sesiyle ve stiliyle dünyanın gözünün üstünde olduğu bir isim. Sahnedeki gösterileri, konser kıyafetleri, kızı Blue gibi birçok konuda gündem haline gelmiş olan Beyonce tropikal güzelliğini son trendleri izleyerek kıyafet seçimlerine de uyarlamakta. Davetlerde ve sahne kostümlerinde daha gösterişli tercihler yaparken günlük tarzında da daha çok rahat ve şık kıyafetler tercih ediyor.

Gıgı Hadi

Son yıllarda güzelliğiyle öne çıkan model özellikle karakteristik kaş yapısı, altın rengi sarı saçları ve tabi ki fiziğiyle dünyayı kendine hayran bırakıyor. İsminden oldukça sık bahsettiren ve gündemden düşmemesi popülerliğini açıklıyor. Ünlü ve lüks markalarla işbirliği yapması, katıldığı davetlerdeki kombinleri ve hatta spor kombinleri de dâhil olmak üzere tüm seçimlerinde modaya olan ilgisini görebilmek mümkün. Güzelliğini tercih ettiği kombinlerle taçlandırıyor adeta. Özellikle son yılların ‘Ton Sür Ton’ trendini tercihlerinde en iyi uygulayan isimlerden biri.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER