2018 Sonbahar Sezonu Kreasyonunda Neler Var?

Her sene mevsim değişikliklerinde özellikle kadınların aklında şu soru oluşur: "Bu sezon ki moda ne olacak?"

2018 Sonbahar Sezonu Kreasyonunda Neler Var?

Her sene mevsim değişikliklerinde özellikle kadınların aklında şu soru oluşur: "Bu sezonki moda ne olacak?"

İşte 2018 Sonbahar Kreasyonu içindeki önemli detaylar ve parçalar.

Ayakkabılar Ve Aksesuarlar

Önceki senelerden de göz aşinalığımız olan batılı kovboyları bu sene Sonbahar'da sıklıkla karşımıza çıkmaya devam edecek. Hollywood'un vazgeçilmez kovboy filmlerinde gördüğümüz bu çizmeler şimdiden birçok defilenin en çok göze çarpan parçalarından biri olmayı başardı.

İçinizde bir çılgın yatıyor ancak bunu göstermekten çekiniyorsanız bu kreasyon sizlere bunu yaptıracak. Öyle ki defilelerde öne çıkan renk renk çoraplar yer aldı böylelikle siz de içinizdeki o çılgını rahatlıkla dışarıya salabilirsiniz.

Kıyafetler

  • Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan çiçek detayları bu yıl yaz mevsiminin bitmesiyle hayatımızdan çıkmak yerine kalmayı tercih edecek. Kendi vücut tipinize ve zevkinize göre istediğiniz renk ve büyüklükteki çiçek detaylı kıyafetleri sonbahar süresince de kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Renk renk ekoseler sonbahar aylarınıza adeta bir güneş gibi doğacak. Ceket, etek, pantolon veya gömlek gibi parçalarda tercih edilen ekoseler birçok gününüzün kurtarıcısı olabilecek.
  • Uçuş uçuş ancak kıvrımlarınızı belli edecek elbiseler bu sezon oldukça rağbet görecek. Romantik sonbahar aylarınızda sizlere feminen bir görüntü sunacak bu elbiseleri şık ince bir kemer ve zarif aksesuarlar ile tamamlayabilir kendi moda şöleninizi yaratabilirsiniz.
  • Kürk severler bu sezon da derin bir nefes alabilirler çünkü bu kreasyon sizleri mutlu edecek. Sahte kürkler renk renk ve desen desen karşımıza çıkmaya devam edecek. Tabii ki hatırlatmada fayda var hayvan hakları için sahte kürk kullanmaya özen gösterelim.
  • Bu sezonki defileler sırasında sık sık geçmiş yad edilmiş gibi görünüyor. Öyle ki birçok defilede 80'ler rüzgarı esmiş. Bol bol kullanılan neon renkler, balon kollar ve vatkalar defilelerde gözleri kamaştırdı.
  • İş kadınlarını da unutmayan modacılarımız bu sezona ekledikleri midi boy elbise ve etekleri şık birer oversize ceketlerle kombinleyerek moda severlere sundular. İş hayatınızda hem rahat hem feminen bir görüntü oluşturmak için bu parçaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Daha çok kahverengi leopara alışık olduğumuzu göz önünde bulundurarak bu sezon rengarenk bir leopar şöleni hazırlanmış gibi. Yeşilden maviye, maviden turuncuya renk renk leopar desenleri bu kreasyonda baş tacı olmaya aday.

Renkler

Bu kreasyon öyle bir hazırlanmış ki tarzınıza mutlaka uygun bir şeyler bulabileceksiniz. Özellikle renk paleti oldukça geniş tutulmuş. Parlak pembenin yanı sıra soluk pembeler, kiremitten bakıra, bol paletlere kadar birçok çeşidi kullanabilirsiniz. Benden söylemesi birçok defilede pembe ve kırmızının kombinlenerek kullanıldığı kıyafetler de mevcut.

2018 Sonbahar Kreasyonunda öne çıkan parçalar bu şekilde. Ancak şunu unutmayın sırf moda olduğu için bir şeyi giymek yerine moda olan parçalardan size uyanları seçerek kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER