Yayın İlkeleri

hayatinkalbine.com   bugüne kadar hayatınızda göz ardı ettiğiniz ve aslında hep dikkat etmeye çalıştığınız birçok içerik, görsel, video ve hizmetleri bir araya getirerek tek bir platformda sizlere sunmaktadır. Samimi, içten ve oldukça keyifli bu platformda aradığınız ve ruhunuzun ihtiyaç duyduğu pek çok konuya tek tıkla ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

hayatinkalbine.com  yayın ilkeleri, kalitenin ve güvenin tek adresi olma yolunda edindiğimiz kurallar çerçevesinde yolumuzu aydınlatmaktadır. Benimsemiş olduğumuz değerler doğrultusunda insanların bizlere daha yakın olmasını amaçlarken, günlük hayatta keyif alacağınız içeriklerle sizleri buluşturmaktayız.

Asla Vazgeçemeyeceğimiz Doğruluk 

Güvenilir bir platform oluşturmak adına içerik ve hizmetlerin doğru kaynaklardan, doğru zamanda ve doğru şekilde sunulması bizler için çok önemlidir. Bu saye de aramızdaki güven köprüsünü kurmamız daha kolay olmaktadır.

Site de yer verilen her konu ön araştırma, inceleme süreci tamamlandıktan sonra yayınlanmakta böylelikle değerli ziyaretçilerimizin istedikleri ölçüde hizmet verilmektedir.

Sağlık, ekonomi ve teknoloji gibi yaşamımızı çok yakından ilgilendiren konulara yer verdiğimizden dolayı en dürüst platform olma yolunda ilkelerimizden şaşmadan devam edeceğiz

Bizi Biz Yapan Saygı

Milli birlik ve beraberliğimizin sonsuza denk korunacağı, ülkemizin ve milletimizin değer yargılarına verilen önemin vurgulandığı bir site olarak devam edeceğiz.

Sağlık, insan, din, dil ve ırk gibi insanları sınırlayan hiçbir konuda ayrım yapılmadan özgür ve özgün içeriklerin paylaşılmasına özen gösterilmektedir.

Düşüncelerin ve ifadelerin özgürce paylaşıldığı ve seviyeli tartışmaların ve fikir alış verişlerinin devam ettiği kaliteli ve kendine güveni tam, karakterli bir site olma yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz.

Son günlerde oldukça gündemde olan hırsızlık, şiddet vs. kötü olayların doğru paylaşımının yanı sıra özendirici ve merak uyandırıcı paylaşımlardan uzak dururuz.

Fikir Alışverişi ve Taraf Olma 

Tabiri caizse at gözlükleri takmadan konuları düz bir şekilde eleştirmeden olumlu veya olumlu pek çok pencereden konuları eleştirmeye çalışırız. En basit olarak görülen konular da dahi fikirlerimizi paylaşarak ortak yol bulmaya çalışır, sorun çözer ve daima yenilikçi olmaya çalışırız.Ben duygusundan ziyade biz duygusunu vurgular ve tüm içerik ve hizmetlerin hazırlanmasında bu özelliği koruruz.

 

Hayatın Kalbine