Online Yaşam Ve Bilgi Portalı

Online teknoloji, yaşam ve bilgi platformu olan hayatinkalbine.com ; içerik, haber ve bilgi paylaşımı konusunda interaktif bir sitedir. Sorumlu yayıncılık anlayışını benimsemiş olan bir online bilgi platformu olarak farklılık yaratan bir portal olmayı da amaçlamaktadır.

Şeffaf Yayıncılık Politikası

Sitede paylaşılan tüm bilgi ve haberler, şeffaf yayıncılık anlayışı gereği asla araştırılmadan ve doğruluğundan emin olunmadan kesinlikle yayınlanmamaktadır. Tamamen gerçekçi ve tarafsız şekilde insanları manipüle etmeden ve yanlış yönlendirmelerden bulunmadan hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Objektif, şeffaf ve doğru bilgi kaynağı olma hedefimizde editörlerimiz de oldukça tecrübeli ve duyarlıdır.

Herkese Eşit Davranma Anlayışı

Sosyal içerik platformlarından biri olarak sitemizde asla hiçbir ırkı, cinsiyeti, siyasi ve dini görüşü, cinsel yönelimleri ve felsefi görüşleri eleştirme düşüncesi yoktur. İnsanları kin ve nefrete sürükleyecek bir paylaşıma asla izin vermeyiz ve bu konuda bir haber yapmayız. İçeriklerimizde ve haberlerimizde insanları olumsuz yönde düşünmeye teşvik edecek detay ve unsurlara yer vermemek için titiz bir çalışma politikasını benimsiyoruz. hayatinkalbine.com  sitesi olarak herkese eşit mesafede yaklaşan habercilik ve yayıncılık anlayışı ile toplumun her kesimine hitap etmeyi amaçlayan bir platform olarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Sitemizde asla herhangi bir gücün veya görüşün baskın olması veya bu çevrelerden izin alınması söz konusu değildir. İçeriklerimizin düzenlenmesinde ve yayınlanmasında tarafsızlık, gerçeklik ve doğruluk ilkelerinin daima öncelikli olması ve özgün bir formatta hazırlanması için çalışıyoruz. Kendine has ve özgün haberler ile yeni konu başlıklarını gündeme taşımak ve kullanıcılara ulaştırmak bizler için önemlidir. Başka kaynaklardan alınan ve derlenen bilgileri kaynak belirtilmeden ve özgün haber halinde olmadan asla yayına almamak konusunda oldukça hassas ve duyarlı bir yayıncılık politikamız vardır.

Kuruluş amaçlarımızdan biri olarak yaptığımız içeriklerin ve haberlerin gündemi yaratması veya güncel olması yönünde çalışmalarımız planlı ve programlı olarak yürütülmektedir. Editörlerimizin ve diğer tüm yayın içeriği personellerimizin haber ve içerikleri hazırlarken sitenin yayıncılık ilkesine ve toplumun ahlaki değerlerine aykırı şekilde bir paylaşım yapmamaları konusunda hassas ve duyarlı bir online bilgi portalı olarak hizmet veriyoruz.

Hayatın Kalbine