Kurumsal Reklam Seçenekleri

hayatinkalbine.com  sitesinde birçok farklı türde program akışı ve veri girişi yapılmaktadır. Gündem konu başlıkları okurlar ve ziyaretçiler tarafından an be an takip edilebilir ölçeklerdedir. Bununla birlikte her sabah güncellenen teknoloji haberleri ile birlikte son çıkan icatları ve ürünleri tanıma imkanı ziyaretçilere sunulmaktadır. Borsa ve para piyasalarını yakından takip etmek isteyenler için en doğru ve reel bilgiler ise ekonomi başlığında verilmektedir. Bunun yanı spor dünyasında yaşanan son gelişmeler, transfer haberleri, futbol ve basketbol dünyasındaki son haberler de spor başlığı altında okurlara iletilmektedir.

Yaşam ve magazin başlıklarında ise eğlence ve sosyete dünyasına dair tüm dedikodular, yeni albüm haberleri, konser takvimleri aktarılmaktadır. Çok yönlü olan sitede bilim ve kadın gibi ayrı başlıklar da mevcuttur. Bu alanda da kadınların sağlığına, estetiğine ve bilim dünyasında yaşanan sıcak gelişmelere dair haberleri bulmak mümkün olabilmektedir. 

Reklam Verme Seçenekleri ve Avantajları 

Çok yönlülük: Çok yönlülük her zaman için bir sitenin tıklanma oranlarını arttırmaktadır. Birçok farklı alanda ve konu başlığında verilen haberler, sürekli güncellenen güncel bilgiler ile birlikte bu siteye reklam verilmesi, günde binlerce kişi tarafından görülmesine, okunmasına ve marka değerinin bilinmesine birinci dereceden etki etmektedir. 

Yenilik: Haber ve eğlence portalı olarak yenilik peşinde olan hayatinkalbine.com  içerdiği renkli ve yeni üsluplar ile birlikte öncelikli olarak genç kitlenin ilgisini çekmektedir. Sektör içerisinde gençlere yönelik ürün ve hizmet faaliyetleri olan her firma bu siteye reklam vererek müşteri kitlesini ve pazar payını standartların üstüne çıkarabilir. 

Doğruluk ve Gerçeklik: Sitede sadece doğruluk payı olan ve birçok farklı çevre tarafından onaylanmış gerçek haberlere yer verilmektedir. Bu ise okurun ve ziyaretçilerin gözünde bir güven ortamı yaratmak açısından kritik bir öneme sahiptir. Güvenli bir ortamda reklamlarını vermek, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak isteyen herkes bu alana yönelerek kurumsal bazdaki taleplerini istedikleri hızda temin edebilirler. 

Video ve Yazılı Reklam: İsteyen herkes hayatın tekmavi.com ve görsel kodlu reklamlarını verebilir. Yeni açılmış bu sitede her iki türde reklama da yer verilmektedir. 

Hayatın Kalbine