Bilgilendirme

hayatinkalbine.com’da yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Bizim sitemizde bulunan yorum ve tavsiyeler yazarların ve okuyucuların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. finanshane.com’da yer alan görüş ve tavsiyeler sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize karşılık vermeyebilir.  Bizim sitemizde yer alan bilgiler güvenilir olduğuna site yöneticileri ve yazarları tarafından karar verilmiş halka açık kaynaklardan elde edilmiş bilgilerdir.

Bu kaynaklardan elde edinilen bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan hayatinkalbine.com  ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin hayatinkalbine.com  ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Hastalıklarınızla ilgili doktor tavsiyesi olmadan uygulayacağınız tedavi yöntemleri sağlığınıza zararlı olacaktır. Kendimi tedavi edeyim derken sağlığınızdan olmayın. Hastalığınızı öncelikle doktorunuzla paylaşın. Doktorunuzun önerilerine göre sitede paylaşılan çözüm önerilerini kullanın.

Hastanın Kendi başına uygulayacağı tedavi yöntemleri, kişinin kendi sorumluluğundadır. Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez, Sitede yer alan bilgiler tamamen öneridir, kesinlikle tedavi amacı taşımaz.

Sitede yorum yapan, çeşitli formülleri öneren kişilerin yorumları, önerileri kendi sorumluluğundadır. Sitemiz böyle konularda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitemizde yer alan makalelerin başka sitelerde izinsiz, aktif link vermeden kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.

Hayatın Kalbine