Marmaris Tekne Yat Kiralama

Marmaris Tekne Yat Kiralama

/
/
39 görüntüleme

Akdeniz ve Ege’nin eşsiz güzelliğini gözler önüne seren Mavi Tur ile Marmaris’te yat kiralama artık hayal değil. Yoğun geçen bir yılın ardından güzel bir tatil Marmaris‘te sizleri bekliyor olacak. Pek çok insan tatilin sadece havuz kenarındaki bir şezlongda uzanıp güneşlenmek, sınırsız yemek yemekten ibaret olduğunu düşünür. Eğer siz böyle düşüncelere sahip değilseniz, siz değerli misafirlerimizi huzurun zirvesinde dolaştırmak amacıyla planlanmış Mavi tur gezintilerimizi değerlendirmeye almalısınız.

Marmaris Yat Turu

Marmaris - Gökova, Marmaris - Fethiye rotalarında 4 kabinden- 8 kabine kadar ekonomik yat kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.  Siz değerli misafirlerimiz için hem teknelerimizdeki mürettebatımızla hem de sunum ve servislerimizle memnuniyeti garanti ediyoruz. Tekne seçimi için elimizde gulet, yelkenli yatlar, motor yatlar ve mega yatlarımız bulunmaktadır. Bu yatların hepsi de özel tekne seçimine girmektedir. Yatlarımızın geniş kıç güvertesi, güneşlenme ve dinlenme yeri, yüksek kabinlerimiz ile ruhunuzda ki yorgunluğu tek celsede üzerinizden atacaksınız.

Marmaris Yat Kiralama

Eğer doğa yürüyüşleri yapmak sizin daha çok ilginizi çekiyorsa işte size fırsat, yatın uğrayacağı kıyılarda bol bol traking yapma imkânı bulacaksınız. Bir yandan girdiğiniz koyların tarihi özelliklerini öğrenirken bir yandan da gönlünüzce yüzme fırsatını bulacaksınız, üstelik metre karesi belli olmayan ışıl ışıl koylarda.

Mavi yolculuk tatilinin en tatlı zamanları Ağustos ayının yaklaşması ile daha da özelleşmeye başlamaktadır.  Yılın en sıcak ayları Temmuz ve Ağustos aylarında çıkılan mavi yolculuk turları her zaman en ideal ve özel tatil tur ayları arasındadır. Bu durumda erken rezervasyonun önemine dikkatinizi çekiyoruz. Ege’nin en güzel ve görsel açıdan muazzam olan koylarında kiralık yatınız ile çıktığınız mavi yolculuk turunuz boyunca lüks yaşam ibaresini her zamanki gibi en ideal şekilde yaşayacaksınız.

Marmaris Motoryat Kiralama

Mavi tur tatiliniz boyunca herkes gibi sizler de dinlenmek dinlenirken de tatilinizin tadını doyasıya yaşamak istiyorsanız Mavi Tur tatili tam da size göre. Bu huzur dolu ve keyifli zamanları uzunca bir zamandan bu yana hayal etmiş olmalısınız, şimdi hayallerin fırsata çevrilme vakti sizce de gelmedi mi? Marmaris yat kiralama ile hayalleriniz hayal olmaktan çıkacak uyanmak istemediğiniz rüya gibi bir tatilin içinde bulacaksınız kendinizi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Hayatın Kalbine