Hırsızlık Sigortası Nedir?

Hırsızlık Sigortası Nedir?

/
/
21 görüntüleme

İşyeriniz, eviniz ya da arabanız alınması zor, bulunması şart olan araçlar değil mi? Yüklü paralar ödeyerek sahip olsak da ihmalkar davranmaktan da kurtulamıyoruz. Halbuki değerli mülklerimizi çok uygun fiyatlar ile teminat altına alan önemli sigorta kapsamları var.

Hırsızlık sigortaları sigorta şirketlerinin evinizi, eşyalarınızı, arabanızı, işyerinizi, yazlık, devre mülk gibi mülklerinizi hırsızlık sonucu verilebilecek maddi zararlara karşı koruma altına alır. Bu sayede tümüyle kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığınız değerli eşyalarınızı sigorta şirketinin tazminat bedeli ile yeniden tanzim edersiniz. Kaybınızın sadece hırsızlık olayı yaşamaktan ibaret olduğu bu durumda pişmanlıklar size hiç uğramamış olacaktır.

Hırsızlık Sigortası

Hırsızlık sigortaları kapsamında sunulan ana teminatları dilerseniz ek teminatlar ile geliştirebilirsiniz. Sİgortahırsızlık sigortası profesyonelleri bu konuda sizin için en gerekli yönlendirmeler yapacaktır. Sizin varlıklarınızı tam anlamıyla belirtmiş olmanız kaybınız olmaması açısından yeterlidir. Üstelik hırsızlık sigortaları günümüzün güvenlik önlemlerinin tümünün üstündedir. Hatta bazen fiyat bakımından hepsinden daha uygun bir orana gelmektedir.

Hırsızlık sigortası fiyatları sigorta şirketlerinin kriterlerine, sigortalanacak varlığın risk durumuna göre değişiklik gösterecektir. Aynı zamanda sigorta sahibinin talep edeceği ek teminatlar ile prim bedeli değişecek olsa da genellikle fiyatlarda çok büyük farklar oluşmayacaktır Bu durumda önemli olan hırsızlık sigortası yaptırırken hangi şirketin bu konuda teminat kapsamının daha geniş fiyatının ise daha düşük olduğunu keşfetmektedir.

İşlerinizin oldukça yoğun ve şirketlerin bol olduğu günümüzde bireysel çaba ile tek tek fiyat toplamak ve bunları aynı zaman diliminde değerlendirmek kolay olmayabilir. Hatta çoğu zaman doğru tespit yapılmadığından daha iyi poliçe kapsamı varken bir diğer şirket tercih edilebilmektedir. Bu amaçla sizlere sunduğumuz karşılaştırmalı sigorta teklifi ile en iyi hırsızlık poliçesini 15 dakikada öğrenebileceksiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Hayatın Kalbine