En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar | Günde 16 TL'ye 15.000 TL Kredi‎

En Uygun Bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileridir, bankaların şartları nelerdir? tüm detayları bu yazımızda bulacaksınız.

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar | Günde 16 TL'ye 15.000 TL Kredi‎

En Uygun Bedelli askerlik kredisi veren bankalar, hakkında tüm bilgileri bulacağınız bu makalemizde bankaların bedelli askerlik için yapmış olduğu kampanyaların tamamını mercek altına aldık ve En Uygun Bedelli askerlik kredisi veren bankalar’ın listesini hazırladık.

2018 yılında hükumet milyonlarca kişinin beklediği bedelli askerlik yasa tasarısını meclise sundu ve TBMM’de kabul edilerek yürürlüğe girdi. Bu tasarının TBMM’de kabul edilmesinin ardından şartları tutan milyonlarca kişiyi para talaşası aldı. Bedelli asker adayları tarafından merak edilmeye başlanan En Uygun Bedelli askerlik kredisi veren bankaları biz araştırdık ve gördüğümüz o ki tüm bankalar bu krediyi vermek için birbirleriyle adeta yarış içerisine girmiş durumda.

Milyonlarca kişinin beklediği Bedelli askerlik hükumetin sunduğu torba yasa ile birlikte yürürlüğe girdi. Bedellide başlıca şartlar şu şekildedir.

 1. Yaş: 25
 2. Süre: 21 gün
 3. Fiyat: 15,000 TL

olarak belirlendi. Bu kararın ardından tüm banlar ertelemeli, düşük faizli, çeşitli kredi imkanlarıyla bu yasadan faydalanacak kişilere kredi verme yarışına girmiş oldular. Herkesin merak ettiği Bedelli askerlik kredi oranı nedir? Bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileridir? Ertelemeli bedelli askerlik kredisi veren bankalar hangileridir şartları belerdir tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz. KREDİ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİYİ BURADAN ÖĞREN

Bedelli Askerlik Kredi Şartları Nelerdir?

 1. Bedelli askerlikten yararlanmak için kredi çekmek isteyen vatandaşların bankaların belli başlı kriterlerine uygun olması gerekmektedir. Bu kriterlerden bazıları şunlardır.
 2. Daha önce bankadan kredi çekmiş ve herhangi bir sebepten dolayı bu kredisini ödeyememiş veya geciktirerek kara listeye düşmüş olanlar bankaların sunduğu Bedelli Askerlik Kredisinden faydalanamıyorlar.
 3. Daha önce kara listeye girmiş fakat borcunu ödemiş olan kişilerde banka borcunu ödedikten sonra belli bir süre geçmesine rağmen yüksek bir gelir göstermediği sürece maalesef Bedelli Askerlik Kredisi kullanamıyorlar.
 4. Diğer bir koşul ise düzenli ve sabit bir gelire sahip olunması ve bu gelirini beyan etmesi Bedelli Askerlik Kredisi kullanılacaklardan istenen koşullar arasında yer almaktadır.
 5. Bedelli Askerlik Kredisi için bankalara gittiğinizde bankalar tarafından kredi notunuz sorgulanacaktır. Bu kredi notu sorgulama sonucu kredi notunun en az 1300 olması gerekmektedir. Çoğu banka düşük kredi notuna Bedelli Askerlik Kredisi için onay vermiyor.
 6. Bedelli Askerlik Kredisi için kredi notu ortalaması 1300 ve yukarı olan ve düzenli bir geliri olan ve bunu belgeleyen herkes başvurabilir.
 7. Bedelli Askerlik Kredi Kredi başvurusunun olumlu olarak değerlendirilebilmesi için bankalar tarafından belirlenen değerlendirme koşulları genel olarak ortak koşullardır. Tüm bankalar için bu koşulların sağlanması gerekmektedir.  
 8. Bankaya gitmeden önce Findeks’ten KKB kredi notunuzu çok küçük bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Bankaya gitmeden önce skorunuzu öğrenmek çok işinize yarayacaktır. Kredi alıp alamayacağınızı bu sorgulama sonucunda öğrenebilirsiniz. FİNDEKS KREDİ NOTU'NU/RİSK RAPORU'NU BURADAN ÖĞREN

Bedelli Askerlik Kredisi Kullanmak İçin Gerekli Belgeler

 1. TC Vatandaşlık Numaralı kimlik,
 2. Son 6 aya ait çalıştığınızı gösteren Gelir belgesi,
 3. İkamet ettiğiniz adres gösterir bir belge,
 4. Özel sektörde çalışanların ise SGK Hizmet Döküm Belgesini bankaya ibraz etmeleri  gerekmektedir.
 5. Tüm bunların dışında banka gerekli gördüğü taktirde ek belge isteyebilir.

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

  ING Bank Bedelli Askerlik Kredisi

KREDİ TUTARI: 15.000 TL
FAİZ: %1.74
TAHSİS ÜCRETİ: 75 TL
AYLIK TAKSİT: 596,84 TL
TOPLAM GERİ ÖDEME: 21.561.24 TL

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar içesinde İNG banktır. Bankanın kredi kullanım şartlarını taşıyorsanız ING bank size  %1.74 faiz oranı ile 15.000 TL krediyi 36 ay vadede aylık 596 TL taksitlerle kredi kullandıracaktır. Şu bilgi notunuda vermekte yarar vardır. ''Tüm bankalarda faiz oranları kredi müşterisinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir''

ING bankta Kredi Tahsis Ücreti, almak istediğiniz kredi tutarının %0.5’i kadardır.

ING bankın açıkladığı bu faiz oranı KKB notu 1850 ve üzeri olan bedelli asker adayları için geçerlidir. KKB notunuza bağlı olarak almak istediğiniz krediniz onaylandığında banka size özel faiz oranını kredi kullandırım aşamasında paylaşacaktır.

TEB Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

TEB Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 48 Ay vadede aylık %1,70 faiz oranı ile kullanılabilecek.


KREDİ TUTARI: 15.000 TL
FAİZ: %1.95
TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL!
AYLIK TAKSİT: 621.10 TL
TOPLAM GERİ ÖDEME: 22.359,60 TL

En Uygun Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar içesinde diğer bir bankada CEPTETEB, TEB bankasıdır. CEPTETEB Kredisine İnternetten, SMS yoluyla ve Mobil Uygulama üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Yapıkredi Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Yapıkredi Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 48 aya kadar taksitlendirme imkanıyla açıklandı.

Faiz Oranı: %2,08

Tahsis Ücreti: 75,00 TL

Toplam Ödeme: 22.984,68 TL

Faiz Tutarı : 7.909,68 TL

Banka Komisyonu: Yok

Yıllık Maliyet Oranı: %34,94

Teminat: Yok

Kefil Sayısı: Yok

Kredilendirme Oranı: %100

AYLIK TAKSİT: 636,38 TL

Ak Bank Bedelli Askerlik Kredisi

Akbank Bedelli Askerlik Kredisi banka komisyonsuz yıllık %36,27 faizle kullanılabilecek.

Faiz Tutarı: 8.208,84 TL

Banka Komisyonu: Yok

Yıllık Maliyet Oranı: %36,27

Teminat: Yok

Kefil Sayısı: Yok

Kredilendirme Oranı: %100

AYLIK TAKSİT: 644,69 TL

Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Garanti Bankası Bedelli Askerlik Kredisi faiz oranı %2.14 olarak belirlendi.

Faiz Oranı: %2,14

Tahsis Ücreti: 78,75 TL

Toplam Ödeme: 23.244,75 TL

Faiz Tutarı: 8.166,00 TL

Banka Komisyonu: Yok

Yıllık Maliyet Oranı: %36,11

Teminat: Yok

Kefil Sayısı: Yok

Kredilendirme Oranı: %100

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER