Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur

/
/
37 görüntüleme

Turizmin cenneti Bodrum’da keşfedilmeyi bekleyen sahil şeridi, sayısız bakir koy, ada ve keşfedilmemiş eşsiz kumsallar barındırmaktadır. Bodrum’da Mavi Tur’a çıkabileceğiniz birbirinden konforlu teknelerimizi bünyemizde barındırmaktayız; guletler, yelkenli tekneler, motor yatlar ve mega teknelerimizden yararlanabilmektesiniz. Guletlerimiz de kendi aralarında ekonomik durumunuza, konfor arzularınıza göre; ekonomik gulet, standart gulet, lüks gulet, süper lüks guletler olmak üzere kendi içlerinde ayrılmaktadırlar. İstikametimiz Hisarönü Körfezi, Marmaris, Gökova Körfezi, Yunan Adaları rotalarındadır. Dilerseniz kendi arkadaş çevrenizle dilerseniz de tek başınıza bu tura katılabilirsiniz. Turizmin cenneti olan Bodrum’da farklı kültürlerden gelmiş olan insanlarla Mavi Tur’larda tanışabilir sıcak ve samimi bir ortamda yeni dostluklar pekiştirebilirsiniz.

Bodrum Mavi Tur Tekneleri

Geniş kıç güvertesi, güneşlenme ve dinlenme yeri, yüksek kabinlerimiz ile ruhunuzda ki yorgunluğu tek celsede üzerinizden atacaksınız. Tekne hareket halindeyken güneşin tatlı yakıcılığını hissetmeyeceksinisi belli olmayan ışıl ışıl koylarda. Mavi Yolculuk her akşam farklı bir koyda demirleme ve tüm bu güzellikler ile baş başa olma olanağı z bile, tatil dönüşü öyle güzel bronzlaşmış olacaksınız ki yakınlarınız hayrete düşecek. Bir yandan girdiğiniz koyların tarihi özelliklerini öğrenirken bir yandan da gönlünüzce yüzme fırsatını bulacaksınız, üstelik metre karetanımaktadır.

Tekne içerisindeki aktivitelerimiz, teknenin durumuna göre değişen sayı ve türdeki aktiviteler; tüplü ya da tüpsüz dalış, yüzme, balık avı, rüzgâr sörfü, sandal, su kayağı/jet ski, muz botlar, rafting, mangal, kara gezileri, yamaç paraşütü, dağ yürüyüşleridir. Bir yandan Mavi Tur’unkeyfini sürerken diğer yandan hobilerinizi geliştirme fırsatını bulabileceksiniz. Gelirken yanınızda fotoğraf makinelerinizi getirmeyi unutmayın bizden söylemesi gezip göreceğiniz yerleri ölümsüzleştirmek istemeniz gayet doğal olacaktır.

Hiç merak etmeyin harcadığınız enerji bir an olsun düşmeyecektir, teknelerimizdeki aşçımızın yaptığı yemekler damak zevkinizi cezp edecek. Sizler ellerinizi başınızın altına koyup alabildiğince maviliğin tadını çıkartırken mürettebatımız siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için her an yardıma açık bir şekilde bekliyor olacaklar. Bodrum Mavi Tur ile şimdiye kadar tecrübe etmediğiniz bir yaz tatili ile sizleri konforun, huzurun, denizle mehtabın kesiştiği yerde bekliyoruz. Bütçenize uygun seçeneklerimizle iyi bir tatili hak ediyorsunuz. Denizin uçsuz bucaksız maviliğini dolunaylı gecelerde sevdiklerinizle birlikte gelin keşfedelim. İddia ediyoruz bizimle geçirdiğiniz bu tatilinizi unutamayacaksınız.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Hayatın Kalbine