Almeda Abazi Kimdir, Almeda Abazi Taçlı Kraliçe

Almeda Abazi Kimdir, Almeda Abazi Taçlı Kraliçe

/
/
16 görüntüleme

Almeda Abazi Kimdir, Gerek güzelliği gerek muhteşem fiziği, oyunculuğu ve mankenlikteki başarısı ile dillerden düşmeyen genç kız özellikle son zamanlarda Almeda Abazi kimdir sorusunu sık sık gündeme taşıyor. 14 Şubat 1992 tarihinde Arnavutluk’ta dünyaya gelen Almeda 27 yaşında. Daha sonra ülkesinden ayrılarak ailesi ile birlikte Türkiye’ye geldi ve şuan da İstanbul’da yaşıyor.

Almeda Abazi Konservatuar Öğrencisi

İlk öğrenimini tamamlamasının ardından Özel Tarhan Kolejinde lise öğrenimini tamamladı ve İstanbul Aydın üniversitesine kaydolarak oyunculuk bölümünden mezun oldu. Küçüklüğünden beri konservatuar okumak istediğini belirten Almeda şuanda Sakarya üniversite konservatuar bölümünde okuyarak öğrenim hayatına da devam ediyor.

Aynı Zamanda Mankenlik Yapıyor

Öğrencilik hayatının yanında aynı zamanda başarılı bir manken olan Almeda Abazi çok sevdiği mankenliğe de devam ederek podyumlarda boy gösteriyor. Aynı zamanda dansa büyük bir merak duyan güzel manken katıldığı televizyon programında gösterdiği başarılı dans performansı ile de göz dolduruyor.

Beyonce ve Türkan Şoray Hayranı

Almeda yaptığı her röportajda Türkan Şoray hayranı olduğunu ve onun gibi başarılı bir sanatçı olmak için elinden gelen her şeyi yapacağını her fırsatta dile getiren Almeda aynı zamanda Yeşilçam’da yıllardan beri süre gelen Türkan Şoray kurallarının kendisi içinde geçerli olduğunu belirtiyor. Sıkı bir Beyonce hayranı da olan genç kız ilerde rakip olabileceklerini de belirtiyor. Daha önce birçok dizi ve film projesinde yer alan Almeda Abazi aynı zamanda Türk televizyonlarının sevilen programı Survivor’a da katılmış ve orada gösterdiği başarılı performansı ile uzun bir süre konuşulmuştu.

Almeda Abazi Taçlı Kraliçe

Daha önce üç güzellik yarışmasına katılan Almeda Abazi Miss Glove Kainat, Miss Albania ve Miss Tiran yarışmalarında ödül kazanarak güzelliğini taçlandırdı. Aynı zamanda Almeda Abazi kimdir diye merak eden hayranları tarafından internette en çok tıklanan ve aranan isimlerden biri haline geldi.

Bir önceki yazımız olan Gottlob Freğe Kimdir? başlıklı makalemizde Gottlob, gottlob freğe ve gottlob freğe kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Hayatın Kalbine