Take a fresh look at your lifestyle.

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri Nelerdir? En Çok Kazandıran Yöntemler

0 10

- Advertisement -

Teknolojinin gelismesiyle birlikte, mevcut iş alanlarına her gecen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Bu fırsatı degerlendiren girişimciler, hepimizin kolaylıkla kullanacagı applikasyonları piyasaya tanıtmıs durumda. Asagıda size önermiş oldugum uygulamalar, kullanmaya baslagınız andan itibaren para kazanmanıza yardımcı olacak ürünlerdir.

1. Bounty

Sevimli bir sincap logosu ile karsımıza cıkan uygulama, herkesin yasadıgı konuma uygun görev vermektedir. Uygulamayı yukleyip telefonunuzun konumunu acıyorsunuz. Civarda bulunan tum gorevler ayagınıza geliyor. İster gizli müşteri olun, istersenız kampanyaları tanıtarak gunluk para kazanın, tercih sizin.

2. NonoLive

- Advertisement -

Nonolive bir canlı yayın uygulamasıdır. Aylık olarak belirlenmiş bir yayın kotanız var. Bu kotayı doldurdugunuz zaman ayda 1500 – 2000tl arasında para kazanabiliyorsunuz. Uygulamayı yukleyerek direkt denemeye baslayabilirsiniz.

3. Haahi

Haahi, anlık yayın yapıp para kazanacagınız bir baska uygulama. Yayın yaparken ne kadar cok hediye toplarsanız o kadar cok prim alma sansı yakalıyorsunuz. Farklı ve eglenceli arayuzleri ile hem keyifli vakit gecirebilir, hem de ek iş yapabilirsiniz.

4. Othersapp.com

Othersapp, üniversite ogrencilerinin birbirine gorev vererek para kazandıgı eglenceli bir platformdur.Hemen giriş yaparak kullanmaya baslayabilirsiniz.Gorevlerın basında köpek gezdirme, sahte sevgili olma, otizm hastası olanlara yardım etme gibi bir cok secenek bulunuyor.

- Advertisement -

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.